• SZKOLENIA DLA WOLONTARIUSZY

• 05.02.2023 20:51
            • serdecznie zapraszam na nasze otwarte wydarzenia on-line w lutym 2023!
              Pracując w szkole często rozmawiamy o towarzyszeniu uczniom i uczennicom. Organizując działania wolontariackie przyglądamy się temu, jak pomagać innym. Jednak nie jest możliwe skuteczne wspieranie kogokolwiek bez dbania o siebie i swoje zasoby. Na spotkaniu podzielimy się naszymi sposobami na zdrowe przeżywanie codziennych wyzwań wychowawczych i przyjrzymy się strategiom opracowanym przez praktyków i teoretyków zgłębiających temat dobrostanu.
            • WOŚP 2023 w SP 314

• 31.01.2023 20:06
            • Fundacja WOŚP, jak co roku gra w całej Polsce, aby zebrać pieniądze na szczytny cel. W 2023 roku Fundacja gromadzi fundusze na walkę z sespą, a hasłem 31. finału WOŚP jest: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Fundacja ma w planach wyposażyć szpitale w specjalistyczny sprzęt pozwalający na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.
            • Zagraj z nami!

• 08.01.2023 11:18
            • 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:
              Chcemy wygrać z sepsą!
              Gramy dla wszystkich - małych i dużych!