• Global Scholars - I Warszawska Konferencja dla Młodzieży

• 08.01.2017 22:51
      • 30 maja uczniowie klas 6a i 6b uczestniczyli w I Warszawskiej Konferencji dla Młodzieży Global Scholars, podsumowującej udział w projekcie.
      • Na miejscu (w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń) czekało na nas wiele atrakcji, takich jak warsztaty integracyjne i tematyczne czy wspólne tworzenie plakatów promujących Global Scholars, a wszystko to prowadzone w języku angielskim.
        Mocnym punktem programu były zajęcia... Pana Tyreke’a White’a na temat energii jądrowej. W zabawny i przystępny sposób Pan White przedstawił nam działanie elektrowni atomowych, pokazał zalety, wskazując jednocześnie potencjalne zagrożenia takich rozwiązań.
        Na zakończenie imprezy każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie WCIES o udziale w konferencji oraz specjalny prezent prosto z Nowego Jorku – koszulki z logo Global Scholars.

Pełni pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły:)

Joanna Barczuk