• Global Scholars 2017/2018 - Feeding Our Cities

• 09.10.2017 10:45
      • Już po raz piąty przystąpiliśmy do programu GLOBAL SCHOLARS.
      • Jest to program międzynarodowy, anglojęzyczny skupiający uczniów z całego świata on-line. W tym roku tematem przewodnim jest Feeding Our Cities, czyli  jedzenie, sposoby uprawiania, produkcji i dystrybucji pożywienia na świecie. Uczniowie dyskutują najpierw w klasie, przygotowują różne prezentacje, korzystają z aplikacji multimedialnych, a później przy pomocy internetowej platformy Global Scholars komunikują się z innymi uczniami wymieniając poglądy i informacje. Mogą zamieszczać tam swoje projekty, zdjęcia lub inne multimedia oraz podziwiać prace kolegów z innych krajów.

Program daje możliwość wymiany poglądów, poznania innych krajów i kultur, otwiera horyzonty i uczy tolerancji. A przede wszystkim rozwija umiejętność komunikacji w języku angielskim.

W tym roku szkolnym jesteśmy w grupie DELTA i mamy następujące miasta do konwersacji:

New York City (USA), Astana (Kazachstan), Barcelona (Hiszpania), Broward (USA), Boston (USA), Buenos Aires (Argentyna), Buffalo (USA), Londyn (Wlk.Brytania), Taipei (Tajwan) oraz Tel Awiw (Izrael).