• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
        • Działaj z imPETem

• 02.11.2020 18:23
        • Uczniowie klas 1c, 1d, 2d, 2e, 2f, 3a, 3c i 3e biorą udział w ogólnopolskim programie „Działaj z impetem!”.

• Dzień Pustej Klasy

• 11.10.2020 13:55
        • Czy słyszeliście o Dniu Pustej Klasy? Jest to pomysł, który powstał w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu.  Wszystko po to, aby odkrywać wartość edukacji terenowej.
        • Zbiórka elektrośmieci

• 05.10.2020 21:21
        • Drodzy Uczniowie i Rodzice!

16 października od godz. 8.00 do godz. 19.00 organizujemy pierwszą w tym roku szkolnym akcję zbiórki elektrośmieci w ramach udziału w ogólnopolskim programie – Moje miasto bez elektrośmieci!

• „Sprzątania Świata” 2020

• 01.10.2020 21:09
        • "Plastik? Rezygnuję! Redukuję! Segreguję!" - to  hasło 27 edycji akcji „Sprzątania Świata”. W tym roku szczególną uwagę poświęcono plastikowi. Jak pokazują badania, Polak na co dzień zużywa bardzo duże ilości plastiku.