• Spotkanie autorskie

• 09.12.2016 09:54
          • Podczas Tygodnia Bibliotek Szkolnych, w bibliotece, odbyło się spotkanie autorskie z Beatą Walczak – autorką książek dla dzieci, właścicielką portalu internetowego i jednocześnie nauczycielką naszej szkoły.
          • Tydzień bibliotek szkolnych

• 09.12.2016 09:55
          • W okresie od 4 do 8 maja biblioteka świętowała Tydzień Bibliotek Szkolnych. W tym czasie dzieci wypożyczające książki częstowane były słodyczami, otrzymywały zakładki do książek. Wystawiona była tablica, na której każdy (uczeń i nauczyciel) mógł wpisać tytuł swojej ulubionej książki, ksiązki która wywarła na nim duże emocje.
          • Kwiecień miesiącem książki i praw autorskich

• 09.12.2016 09:57
          • W kwietniu – miesiącu książki i praw autorskich – biblioteka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „ Książki naszych marzeń”. Uczniowie klas starszych zbierali karteczki z tytułami książek, które dzieci chciałyby żeby znalazły się w naszej bibliotece. Wskazane pozycje będą zakupione w przyszłym roku szkolnym z funduszy MEN.

• Spotkanie Autorskie

• 09.12.2016 09:58
          • W kwietniu odbyło się spotkanie z autorką ciekawych książek detektywistycznych dla dzieci panią Agą Szczepańską. Autorka pisze książki nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych,  a także scenariusze programu telewizyjnego „Anna Maria Wesołowska”.

• 09.12.2016 10:11
          • W marcu, w naszej bibliotece, odbyły się szkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.