• Oferta naszej szkoły zaprezentowana na międzynarodowej konferencji

• 26.01.2021 07:38
      • Nasza Szkoła SP314 została wyróżniona i zaproszona i uczestniczyła 10 września w I międzynarodowej konferencji z cyklu „Specjalne potrzeby edukacyjne – nowe podejście” na temat „Wspomaganie edukacji dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi”.
      • Jesteśmy wzorem szkoły, która wykorzystuje uczenie się przez ruch. Nauczyciele uczący w naszej szkole: p. Małgorzata Karasek oraz p. Małgorzata Knap były prelegentkami wykład pt. ”Wykorzystywanie programów ruchowych w szkole podstawowej – przykłady i perspektywy” i zaprezentowały szeroką ofertę edukacji sportowej oraz szczegółyprowadzonej w szkole od kilku lat innowacji pedagogicznej Move To Learn.

Przedstawiły również projekt Erasmus+, w którym szkołą bierze udział. Spotkały się z pozytywnym odbiorem oraz podziwem słuchaczy i wielu zagranicznych gości, w tym córki twórczyni programu Move to Learn – Jini Liljeqvist. Wzbudziły zainteresowanie praktycznym wykorzystaniem programów ruchowych w polskiej szkole. Postrzegani jesteśmy jako placówka innowacyjna, przedsiębiorcza i kreatywna. Prelegentki szczególne zainteresowanie wzbudziły prezentacją naszych szkolnych rozwiązań dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz nieustającymi dążeniami do polepszenia funkcjonowania tych dzieci w szkole.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

SP314 prezentacja