• Listopad w samorządzie uczniowskim

• 03.12.2023 22:19
          • Po październikowych wyborach samorząd uczniowski ochoczo zabrał się do pracy. Mimo jesiennej aury, w naszej szkole dużo się działo.
          • W dniach 13-19 listopada braliśmy udział w Tygodniu Edukacji Globalnej. Z tej okazji uczniowie klasy 7c wzięli udział w webinarze o fake newsach, a uczniowie klasy 8d przygotowali propozycje, jak lokalnie dbać o planetę.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka był obchodzony 20 listopada. Z tej okazji w szkole wiele osób miało ubrania w kolorze niebieskim, a uczniowie klasy 5a i 5c przygotowali piramidy praw dziecka.

21 listopada to Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W szkole królował kolor żółty, a przedstawiciele samorządu roznosili pozdrowienia przekazane do pudełka życzliwości.

25 listopada do naszej szkoły zawitały misie z okazji Międzynarodowego Dnia Misia. Tak im się spodobało, że obiecały wizytę za rok.

Z okazji Andrzejek uczennice klasy 6e, 7e oraz 8a przygotowały różne aktywności.

Ustawianie butów czy losowanie imion sprawiło wiele radości małym i dużym.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Emilia Wereniewicz-Ezeibe