• Podsumowanie pracy samorządu uczniowskiego

• 18.06.2023 18:03
          • W miniony piątek odbył się apel samorządu uczniowskiego. Podsumowaliśmy pracę w drugim semestrze. Podobnie, jak i w pierwszym, staraliśmy się, by działy się ciekawe rzeczy.
          • Zorganizowaliśmy dzień kobiet i dzień mężczyzn. Przygotowaliśmy fotobudkę na pierwszy dzień wiosny. Wykonaliśmy smaczne plakaty na dzień muffinki. Zachęcaliśmy do udziału w dniu bez plecaka oraz dniach samorządności.

Przygotowaliśmy plakaty motywujące na egzaminy 8-klasistów. A także zorganizowaliśmy dzień śmiesznego nakrycia głowy.

Ponadto wzięliśmy udział w projekcie Szkoły Demokracji,  gdzie dzięki otrzymanemu grantowi zakupiliśmy zestaw głośnikowy oraz materiały do zabaw integracyjnych. Braliśmy też udział w projekcie Akademii Dojrzewania.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w nasze działania.

Dziękujemy dorosłym ( nauczycielom, pracownikom szkoły, radzie rodziców i rodzicom) za wsparcie naszych aktywności. To dzięki Państwu możemy rozwijać skrzydła i stawiać pierwsze kroki w samorządności.

Życzymy wszystkim cudownych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Samorząd uczniowski - II semestr