Edukacja dla rozwoju regionu

• Realizacja Projektów Unijnych „Edukacja dla rozwoju regionu”

Nazwa projektu: Kompetencje na start w Szkole Podstawowej nr 314

Numer projektu: RPMA.10.01.02-14-d666/19

Projekt pt. „Kompetencje na start w Szkole Podstawowej nr 314” realizowany jest w partnerstwie pomiędzy firmą Mały Inżynier a Miastem Stołecznym Warszawa – Dzielnicą Białołęka m.st. Warszawy  w okresie IX 2020 – VIII 2022. Wartość projektu: 437 947,25 zł, w tym wkład własny: 67 200,00 zł. Celem projektu jest rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności na rynku pracy uczniów oraz zasadnicze podniesienie jakości procesu kształcenia w placówkach. Zostanie on osiągnięty poprzez:

1. rozwój kompetencji kluczowych i właściwych postaw na rynku pracy u 192 uczniów (96K) poprzez objęcie uczniów wysokiej jakości dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi w okresie szkolnym i wakacyjnym;
      2. doposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz sprzęt TIK pracowni szkolnych.

Dofinansowanie UE: 350 357,80 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1. Spotkanie z królową - zajęcia z matematyki
      2. Przyrodnicze laboratorium
      3. Warsztaty kodowania
      4. Projekt edukacyjny - przedstawienie dla społeczności szkolnej
      5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
      6. Język polski dla dzieci cudzoziemskich
      7. Zakoduj kompetencje
      8. Pokazy naukowe
      9. Laboratorium robotyki
      10. Laboratorium elektroniki
      11. Półkolonie Laboratorium Naukowe

Osoby zainteresowane udziałem  dzieci w projekcie prosimy o kontakt z osobami prowadzącymi zajęcia (lista zajęć prowadzonych przez nauczycieli w zakładce „Realizowane programy”)  lub szkolnym koordynatorem projektu.

pobierz wykaz zajęć w roku szkolnym 2020/2021 w ramach projektu „Kompetencje na start w SP nr 314”