• ,,Akademia pana Kleksa” w interpretacji kl. 4a

• 28.11.2023 18:22
        • Klasa 4a odgrywała wybrane sceny z ,,Akademii pana Kleksa’’ Jana Brzechwy. Każda z grup prezentowała, wylosowane wcześniej, fragmenty lektury. Uczniowie Akademii: odkryli tajemnice szpaka Mateusza, gotowali z panem Kleksem smaczne potrawy, pokazywali mu swoje sny na lusterkach, uczyli się kleksografii, poznali nowych uczniów przyprowadzonych przez golarza Filipa.
        • Lekcje z Panem Kleksem

• 25.10.2023 21:20
        • Kiedy na lekcjach języka polskiego zagości pan Kleks, nie może być nudno. Przekonali się o tym uczniowie klasy 4b i 4c, którzy wzięli udział w kleksografii, lekcji przędzenia liter (a nawet wyrazów) oraz rozwiązywali szpakowe zagadki i łamigłówki.
        • Projektanci mody z "Pajączkiem na rowerze"

• 18.10.2023 15:15
        • Uczniowie klasy 6b na lekcji języka polskiego zamienili się w projektantów mody i stworzyli koszulki inspirowane zainteresowaniami, lękami i cechami charakteru bohaterów lektury PAJĄCZEK NA ROWERZE Ewy Nowak.