• AKCJA ŻONKILE

• 17.04.2024 19:48
          • 19 kwietnia nasza szkoła weźmie udział w dwunastej edycji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
          • Uczniowie wezmą udział w lekcjach związanych z tematyką dotyczącą historii tego wydarzenia, a młodsze klasy wykonają symboliczne żonkile.
            Do grona Ambasadorów akcji Żonkile dołączyła Agnieszka Grochowska, która zaprasza do wspólnego upamiętnienia 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

"Wiedza o przeszłości pozwala lepiej rozumieć współczesność, dlatego tak ważna jest edukacja i Wasz udział w akcji Żonkile. W rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim pokażmy, że łączy nas pamięć" – mówi aktorka.

opiekun SKW
            Joanna Cichocka