• WOLONTARIUSZE SPRZĄTAJĄ ŚWIAT

• 18.09.2023 19:06
          • W sobotę, 16 września po raz kolejny dołączyliśmy z naszym Szkolnym Kołem Wolontariatu i rodzicami do akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA.
          • Sprzątaliśmy razem z innymi szkołami oraz Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki nasze białołęckie okolice w lokalizacji ul. Myśliborska i ul. Geodezyjna.

Po wspólnej pracy braliśmy udział w zielonym pikniku sąsiedzkim w czasie, którego można było wymienić elektroodpady na zioła i upominki, oddać nakrętki dla Oskara oraz uczestniczyć w licznych atrakcjach.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Organizatorzy: Decathlon Warszawa | Wspólnota Mieszkaniowa Lewandów Leśny | Stowarzyszenie Razem dla Białołęki.

opiekun SKW

Joanna Cichocka