• Kolejny projekt z odznaką Quality Label

• 12.01.2017 13:24
      • Miło nam poinformować, że Centralne Biuro e-Twinning doceniło projekt zrealizowany w ubiegłym roku szkolnym w klasach trzecich pt: „Animal Spelling Contest”, przyznając odznakę jakości - „Quality Label”.
      • Projekt został zrealizowany w klasach III d,e,f oraz g przy współpracy ze szkołą turecką z Isanderun. Główną ideą projektu była nauka literowania oraz opisywania zwierząt po angielsku w inny niż dotychczas proponowany na lekcjach języka angielskiego sposób. Dzieci miały także okazję poznać różnego rodzaju programy i aplikacje komputerowe. Nagrywały swoje głosy przy pomocy programu Vocaroo, opisywały siebie na Padlecie, prezentowały książeczki-zgadywanki we Flipsnacku, wypełniały ankiety ewaluacyjne online w programie Polldaddy i najważniejsze: uczestniczyły w konkursie online literując, opisując i odgadując nazwy zwierząt. Udana sesja online z partnerami ze szkół w Turcji sprawiła, że zorganizowaliśmy dodatkową rundę na żywo w quizie Kahoot. Nasi uczniowie wysłali również, za pomocą tradycyjnej poczty, własnoręcznie zaprojektowane i wykonane książeczki, a dzięki temu uczniowie tureccy mogli wzbogacić swoją szkolną wystawę eTwinningową pracami naszych uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu oraz rezultatów projektu. Wystarczy kliknąć na link Twinspace projektu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i ich Rodzicom za naprawdę aktywny udział w projekcie.

Szkolni koordynatorzy projektu: Małgorzata Knap, Małgorzata Kostian