• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL INTERNETOWY Z okazji DNI ZIEMI!

• 28.04.2020 17:54
      • Uczniowie klas 6 I 7 przystąpili 22 kwietnia  do Festiwalu Internetowego  z okazji Dni Ziemi. Organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

• W Festiwalu brało udział 250 osób z całej Polski.

Zespoły dwu trzy osobowe zmierzyły się na odległość z licznymi zadananiami olnine I licznymi technologiami informacyjno komunikacyjnyi niezbędnymi do rozwiązania czterech zadań  dotyczącymi m.in ochrony środowiska I zrównoważonego rozwoju.Praca zespołowa była tu kluczowa , oraz wiedza naszych uczniów.

GRATULUJE! I DZIĘKUJĘ ! wszystkim , którzy podjęli się tego zadania!

BRAWO WY!

Agnieszka Ronduda