• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • Carl Rogers
    • Zbiórka elektrośmieci w ramach udziału w ogólnopolskim programie – Moje miasto bez elektrośmieci!

• 02.03.2020 21:42

• Drodzy Uczniowie i Rodzice!

20 marca od godz. 7.00 do godz. 19.00 organizujemy już drugą  w tym roku szkolnym akcję zbiórki elektrośmieci w ramach udziału w ogólnopolskim programie – Moje miasto bez elektrośmieci!

• Zbierać będziemy zarówno małe AGD jak: telewizory, komputery, monitory, mikrofalówki, tostery, suszarki, drukarki, czajniki elektryczne, żelazka, aparaty fotograficzne itp., jak i duże: pralki, kuchenki, zmywarki czy lodówki.

Baterie i elektrośmieci przynosimy do wyznaczonego punktu w holu szkoły głównej.

Informujemy, że nasza Szkoła zgromadziła już 4020 punktów, które zostaną wymienione na pomoce dydaktyczne.

Serdecznie dziękujemy Państwu i Uczniom za aktywny udział.

Koordynator zbiórki

Justyna Kosińska