• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
    • WARSZAWSKI DZIEŃ DOBREGO JEDZENIA KLASY 4-8

• 12.01.2020 15:03
      • 8 listopada w naszej Szkole  obchodziliśmy Europejski dzień dobrego jedzenia pod hasłem:”Jem zdrowo to..jem warzywa, owoce, pije wodę z kranu, jem śniadanie, nie podjadam przekąsek i słodyczy, czytam etykiety , umiem gotować”

• W klasach 4-8 podjęliśmy szereg działań prozdrowotnych:

Klasy IV  realizowały zadanie: JEM ZDROWO to..jem warzywa

Klasy V  realizowały zadanie :JEM ZDROWO to..jem owoce!

Klasy VI  ora klasy VII realizowały zadanie :” JEM ZDROWO to jem owoce, jem warzywa”

Kasy VIII realizowały zadanie: JEM ZDROWO- to nie podjadam przekąsek I słodyczy,a także czytam etykiety ,

Klasy podjeły szerg akcji zdrowotnych, oprócz pogadanek dotyczących zdrowego odżywiania w ramach godzin wychowawczych, uczniowie stworzyli postery, plakaty, wiersze , rymowanki , kolaże, które zachęcały do zdrowego oraz aktywnego trybu życia. Powstałe prace uczniowe wywiesili na szkolnym korytarzu. DZIĘKUJEMY!

Mówimy,rozumiemy , działamy!!

Link do galerii