• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • „Nie przegap!. Nasza Szkoła w polskim radio„

• 22.12.2016 09:37
      • 22 listopada w naszej Szkole odbyło się nagranie do Programu 1 – Radio Dzieciom w związku z  licznymi Eko-działaniami naszej Szkoły, zwłazcza udziału Szkoły w programie „Zbieraj z klasą”, dotyczącego zbiórki zużytych baterii, sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

• Pani redaktor Agnieszka Ciecierska – redaktor wydania Jedynka dla Dzieci spotkała się z naszymi uczniami, aby porozmawiać o licznych działaniach w Szkole „Przyjaciół Ziemi”. Na spotkaniu byli obecni również organizatorzy projektu ”Zbieraj z klasą” przedstawiciel firmy REMONDIS Pan Paweł Palus  oraz ambasador akcji piosenkarz  Mariusz Totoszko.

Nasi uczniowie z wielką radością i dumą opowiadali o działaniach Szkoły.

Spotkanie odbyło się  w serdecznej i ciepłej atmosferze, o czym można się przekonać słuchając audycji w piątek 25 listopada o godz. 19:30 w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

Miłego odbioru!

Agnieszka Ronduda