• Rok szkolny 2019/20 z „Warsem i Sawą”

• 09.11.2019 20:41
      • W roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy realizację programu „Wars i Sawa”.
      • Od 2011 roku podejmowane są w naszej szkole działania wspierające uczniów uzdolnionych w ramach Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych „Wars i Sawa”.

Prowadzony jest szereg kół zainteresowań uwzględniających potrzeby i talenty naszych uczniów.
        W ramach programu podjęliśmy współpracę z licznymi plac
        ówkami kulturalno – oświatowymi m. st. Warszawy, które oferują ciekawe zajęcia dla uczniów chcących rozwijać swoje zainteresowania. Wykaz placówek znajduje się w zakładce Wars i Sawa/ Instytucje wspierające.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach oraz olimpiadach organizowanych w naszej szkole oraz poza nią. Informacje dotyczące konkursów dostępne są u nauczycieli wychowawców oraz nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Każdy z nauczycieli informację o danym wydarzeniu lub konkursie przekaże drogą elektroniczną poprzez dziennik Librus.

Zachęcamy także do bieżącego przeglądania ofert zajęć pozalekcyjnych, które dostępne są w zakładce Strefa Rodzica/ Zajęcia pozalekcyjne.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu prezentującego zainteresowania i uzdolnienia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016. Jednocześnie dziękujemy naszym uczniom, którzy zechcieli się z nami podzielić samodzielnie przygotowanymi prezentacjami dotyczącymi rozwijania swoich pasji.

Anna Orecka