• Mam Talent w naszej szkole

• 03.06.2019 16:45
      • Dzień 21 marca jest dniem Ogólnopolskich Talentów. Co roku z tej okazji w naszej szkole odbywa się pokaz talentów klas IV-VIII, podczas którego uczniowie mogą zaprezentować swoje umiejętności i pasje.
      • Pokaz talentów ma na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy.

Klasy I-III również mają szansę na zaprezentowanie swoich uzdolnień, zainteresowań, osiągnięć. Uczniowie klas najmłodszych swoje talenty zaprezentowali w klasach podczas godzin wychowawczych. Wychowawcy klas najmłodszych dbają, aby każdego roku indywidualnie w klasach zorganizować „Dzień Talentów”. Celem jest znalezienie , wydobycie i rozwijanie indywidualnych zdolności każdego ucznia. Poniżej galeria klas, które wzięły udział w „Ogólnopolskim Dniu Talentów”

Link do galerii