• Konkurs „Bezpiecznie Tu i Tam”

• 30.01.2017 13:03
      • Pragniemy poinformować, że nasza szkoła zgłosiła się do konkursu „Bezpiecznie Tu i Tam” organizowanego przez Fundację Orange, którego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w Internecie.
      • Uczestnikami tego konkursu jesteśmy my wszyscy - uczniowie, nauczyciele i rodzice. To od zaangażowania nas wszystkich zależy powodzenie placówki w realizacji tego przedsięwzięcia, a także jaką liczbę punktów uda nam się zdobyć za przeprowadzone działania. Wszystkich Rodziców serdecznie zachęcamy do pozyskiwania certyfikatów za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam na stronie fundacja.orange.pl/kurs. Uczniowie mogą zdobywać punkty dla szkoły dzięki swojej aktywności w trakcie zajęć edukacyjnych i poprzez wzięcie udziału w zadaniach konkursowych. Nauczyciele zdobywają punkty za przeprowadzenie zajęć dydaktycznych
        z uczniami, przeprowadzenie spotkania z rodzicami na temat realizowanego przedsięwzięcia oraz przeprowadzenie trzech konkursów dla uczniów o tematyce bezpieczeństwa online (więcej informacji wkrótce).

Nagrodą główną dla szkoły, która zwycięży w konkursie jest wyposażenie szkolnej pracowni multimedialnej w sprzęt o wartości 30 000 zł. Szkoły, które uplasują się na kolejnych 10 miejscach w tabeli punktacji, uhonorowane zostaną nagrodami wyróżnienia w postaci sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy.

Organizatorzy zapewniają, że  nagrody czekają również na uczniów, którzy wezmą udział w 3 zadaniach konkursowych (najlepsze trzy prace w każdej rywalizacji nagrodzone zostaną tabletami i gadżetami elektronicznymi, a  kolejnych 7 laureatów zadań konkursowych zostanie obdarowanych nagrodami wyróżnienia w postaci gier edukacyjnych).

Liczymy na zaangażowanie wszystkich.
        Koordynator konkursu
        Małgorzata Ziędalska