• Konkurs plastyczny „Niepodległość w oczach dziecka”

• 30.01.2017 13:13
      • Muzeum Niepodległości w Warszawie ogłasza kolejną edycję konkursu NIEPODLEGŁA. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością na rok szkolny 2016/2017
      • Zadaniem konkursowym dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-III i IV-VI)jest praca plastyczna zatytułowana \"Niepodległość w oczach dziecka\". Uwaga: Prace plastyczne dzieci będą oceniane w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie kl. I -III, uczniowie klas IV-VI.

Jedna placówka może nadesłać na konkurs max 5 prac w każdej kategorii wiekowej.

Wszystkie prace zgłaszane na konkurs winny być oryginalne, tj. opracowane samodzielnie i nie nagrodzone wcześniej w innych konkursach. Prace wykonywane przez uczniów winny mieć każdorazowo zapewnioną pomoc opiekunów. Format-dowolny.

Do konkursu kwalifikują się wyłącznie prace indywidualne.

Wszystkie prace powinny być odpowiednio podpisane:
        imię i nazwisko uczestnika,
        pełna nazwa szkoły, klasa,
        adres szkoły,
        e-mail i telefon,
        nazwisko nauczyciela - opiekuna ucznia.

Prace muszą być też opatrzone podpisaną formułą z podpisem autora:
        Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Niepodległości w Warszawie al. Solidarności 62 00-240 Warszawa zgodnie z Ustawą z dnia. 29. 08. 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Terminarz:
        termin ogłoszenia konkursu: 2 września 2016 r.
        termin nadsyłania prac: 14 października 2016 r.
        ogłoszenie wyników i uroczyste zakończenie konkursu: 10 listopada (czwartek) 2016 r. godz. 12.00

Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną zaproszeni na uroczyste zakończenie konkursu. Podczas uroczystości otrzymają dyplomy i nagrody książkowe. Organizatorzy biorą pod uwagę wykorzystanie fragmentów najciekawszych prac w artykule podsumowującym konkurs w czasopiśmie muzealnym Niepodległość i Pamięć oraz eksponowanie prac plastycznych na okolicznościowej wystawie.

UWAGA!!!!!!!!!!!!!

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie proszone są o dostarczenie prac w terminie do 3.10.2016r. do Pani Karoliny Bralewskiej. W etapie szkolnym wyłonimy najlepsze prace, które następnie zostaną wysłane na konkurs do Muzeum Niepodległości.

Informacji na temat konkursu udziela Karolina Bralewska.

Zespół humanistyczno-artystyczny