Wolontariat
Spływ kajakowy
- 16.06.2026 22:52
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszenie Razem dla Białołęki oraz Fundacja AVE za zorganizowanie wspaniałego wydarzenia dla wolontariuszy białołęckich szkół i ich opiekunów.
Był to wspaniały czas dla młodzieży. Odbyło się wiele wspólnych rozmów.
Czas spędzony na wodzie był chwilą wyciszenia, odpoczynku oraz sprawdzenie swojej wytrwałości:) Kolejny raz wolontariusze pokazali, że jest w nich siła i moc!
Młodzież jest wspaniałą! Trzeba tylko dać im szansę!
Cieszymy się, że możemy wspierać działania dla naszej dzielnicy.
Zapraszamy do galerii zdjęć
Dziękujemy organizatorom.
Joanna Cichocka
Ewa Nocek- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły