• Zielona szkoła na Kaszubach

• 26.09.2021 13:26
      • W dniach 12-17 września 2021 r. uczniowie klas II c i III e przebywali na zielonej szkole w Wygoninie na Kaszubach. Jest to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Lasy i liczne jeziora w okolicy ośrodka tworzą wyjątkowy mikroklimat.
      • Uczniowie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczo-ekologicznych, sportowo-rekreacyjnych, terenowych oraz zajęciach uaktywniających zdolności i zainteresowania dzieci. Byliśmy w Sea Parku w Sarbsku, który jest największym fokarium w Polsce. Park jest związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, jak również kulturą i historią regionu Pomorza.

Uczniowie wrócili z nowymi doświadczeniami i bogatymi wspomnieniami. To był wyjątkowy czas!

Link do galerii

Justyna Kosińska