• Monika Kamińska - spotkanie autorskie

• 14.12.2022 18:30
      • W dniu 9 grudnia odbyło się  w klasach I – III spotkanie autorskie z Moniką Kamińską „ Po co nam książki?”
        Monika Kamińska autorka dla dzieci i młodzieży, debiutowała w 2018 roku książką „Kuku i historia pępka”, która została wpisana na listę „BIS” w konkursie „Książka Roku 2018” Polskiej Sekcji IBBY.

• Jest autorką książek o Niedźwiadku (wyd. „Dwukropek”), nagrodzonym w konkursie „Świat przyjazny dziecku 2021/2022”, stypendystką programu „Fundusz Popierania Twórczości”, organizatorką konkursu literackiego dla dzieci „Młodociani pisarze”.

Pani Monika Kamińska podczas spotkania uchyliła rąbka tajemnicy książki pt. ”Tajemnica Niebieskich Drzwi” oraz  przedstawiła bohatera książki pt. ”Gryzik”.

Możliwość przeprowadzenia wywiadu z autorką książek cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie  wpisali się do pamiątkowego notesu oraz otrzymali autografy.

Pani Moniko bardzo dziękujemy za spotkanie!

Justyna Kosińska