• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 09.09.2022 11:16
      • 1 września stanęliśmy u progu nowego roku szkolnego. Mamy świadomość, że spędzimy ze sobą tu i teraz ładny kawałek życia. Każdy z nas widzi szkołę na Porajów inaczej - uczniowie, rodzice, nauczyciele i wspierający nas wszyscy pracownicy.
      • Pani Dyrektor Iwona Turowska przywitała społeczność szkolną, szczególnie gorąco uczniów najmłodszych klas i ich rodziców.
        W uroczystości uczestniczyła pani Izabela Ziątek zastępca  Burmistrza Dzielnicy Białołęka, która przedstawiła zakres zrealizowanych prac remontowych. Nasza szkoła zyskała nowe pokrycie dachowe oraz nowoczesną nawierzchnię w sali gimnastycznej. W przyszłym roku planowana jest dalsza modernizacja budynku i ternu wokół niego. Po części oficjalnej uczniowie udali się na klasowe spotkania z wychowawcami.

Niech czas spędzony w naszej szkole pozwoli Wam rozwijać zdolności, poznawać siebie, odkrywać talenty i mocne strony! A słabości pokonać lub pokochać...
        Przybywajcie tu z ochotą i radością.
        Dobrego roku szkolnego Przyjaciele Ziemi!