• Dni Integracji

• 24.06.2021 23:17
        • W dniach 31.05- 02.06. 21 r. w naszej szkole odbyły się Dni Integracji. Każdego dnia na uczniów czekało wiele atrakcji, których celem było „ poznanie się od nowa”.
        • Klasy 0- III wraz z nauczycielami przygotowali wspólny taniec „ Jerusalema” który mogliśmy podziwiać na boisku szkolnym podczas przerwy między lekcjami. Odbyły się także zajęcia z Zumba KIDS, które poprowadzili nasi nauczyciele.  Wcześniej zostały wykonane duże kolorowe litery  z napisem „INTEGRACJA” , które ozdabiały drzwi szatni w szkole. Nauczyciele przygotowali prezentacje multimedialną, która znajduję się na stronie internetowej szkoły. Przeprowadzone zostały także rozmowy na temat tego czym jest integracja. W klasach IV-VIII nauczyciele przygotowali Escaperoom o tematyce integracji w wersji online. Nauczyciele zabierali uczniów na wycieczki poza szkolne, gdzie odbywały się swobodne rozmowy. Uczniowie mogli grać w gry planszowe, przeprowadzali zawody sportowe.  Tegoroczne Dni Integracji zacisnęły więzi pomiędzy uczniami naszej szkoły.

Zapraszamy na stronę internetową szkoły do obejrzenia filmiku z wspólnych zajęć tanecznych naszych uczniów.

Wspólne zajęcia taneczne