• ASY Z CZWARTEJ KLASY 2022

• 08.01.2023 10:54
      •  9 grudnia 2022 roku, w naszej szkole odbyła się zabawa integracyjna „Asy z czwartej klasy”. W konkursie wzięły udział wszystkie czwarte klasy wspierane przez swoich wychowawców. Konkurs miał służyć integracji klas oraz prezentacji talentów, które drzemią w naszych uczniach.

• Pierwsze zadanie polegało na zaprezentowaniu okrzyku oraz transparentu. Każda klasa perfekcyjnie wywiązała się z powierzonego zadania.

W drugiej konkurencji uczniowie zaprezentowali stroje Świętego Mikołaja oraz Śnieżynki.

Następnie wytypowani uczniowie rysowali karykatury swoich wychowawców. Śmiechu było co niemiara. Ile klas – tyle pomysłów! Wszystkie drużyny otrzymały dyplom za pomysłowość i bujną wyobraźnię.

Każda klasa wytypowała dwóch uczniów, którzy odpowiadali na wylosowane pytania. Dotyczyły one nauk ścisłych, sztuki, języków obcych oraz wiedzy ogólnej.

Piąta konkurencja przeznaczona była dla matematycznych orłów. Zadania nie były łatwe.

W kolejnej konkurencji należało wykazać się talentem sportowym. W ciągu 30 sekund  uczniowie musieli wrzucić jak najwięcej piłeczek do pojemnika.

Na koniec imprezy wręczono wiele dyplomów – za fantazję plastyczną, za talent matematyczny, za ciekawostki i za osiągnięcia sportowe. Każda klasa wykazała się innym talentem. Wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Link do galerii

Agnieszka Szymczyk