• 6c i 7d aktywnie i na wesoło

• 24.10.2022 20:58
      • Dnia 21 października br. klasy 6c i 7d wybrały Pole Biwakowe ChillZone – miejsce, w którym aktywność fizyczna połączona była z nutką niespiesznego odpoczynku w cieniu drzew przy pięknym słońcu. Pogoda nam dopisała, był ciepły, jesienny dzień...
      • Przed wyjazdem wychowawczynie: p. E.Kucharska i p. E.Kieszkowska przypomniały zasady bezpieczeństwa podczas podróży autokarem oraz zabaw i gier ruchowych oferowanych przez biuro podróży Radość Podróżowania Ewa Zwardoń. Integracje nas wszystkich rozpoczęliśmy od długiego marszu, przechodząc przez głęboką rzekę Wilgę, która doprowadziła nas w okolice Garwolina. Tam czekała na nas ogromna przestrzeń leśna, w której czując się wolni od obowiązku szkolnego radośnie bawiliśmy się przez cały dzień. Zabawa, która pozwoliła wywrócić świat do góry nogami – Bumper ball, czyli mecz piłki nożnej z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i spektakularnymi wywrotkami, Rugby Tag – alternatywa dla najbardziej kontaktowego sportu drużynowego, Archery Tag – era sportowa z wykorzystaniem umiejętności strzelania z łuków, INO – bieg na orientację, gokarty rowerowe, zabawy w lesie to niektóre aktywności z możliwych podczas wycieczki, z której wszyscy wróciliśmy pozytywnie zmęczeni i bardzo zadowoleni. Dzień kończyliśmy przy wspólnym ognisku z kiełbaskami, warzywami i pieczonym chlebem. Dziękujemy p. E.Wereniewicz za pomoc opiekuńczą. Wycieczka była jednym z wielu najmilszych momentów z życia naszych klas. Czas zagwarantował nam wszystkim mnóstwo CHILLU. Było cudownie!

Zapraszam do naszej filmowej galerii

Galeria filmowa

Ewelina Kucharska