Wydarzenia klas 4-8
Polak naprawdę ma essę!
- 16.06.2026 22:31
- Uczniowie klas 5c, 6b oraz 6c wzięli udział w trzeciej odsłonie ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Polak ma essę!”, który pokazał, że język polski może być przestrzenią twórczego działania, współpracy i odkrywania własnych możliwości.
Projekt „Polak ma essę!” to nauka poprzez doświadczenie, działanie i emocje.
Cieszymy się, że nasi uczniowie z tak dużym zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania. Było twórczo, zabawnie, a przede wszystkim inspirująco!Marta Pyśk
Zapraszamy do galerii zdjęć
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły