Wydarzenia klas 4-8
Moc w drugim śniadaniu - podsumowanie projektu
- 13.06.2026 22:12
- W ramach Dnia Pustej Klasy podsumowaliśmy dziś projekt realizowany w klasach czwartych Moc w drugim śniadaniu. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji oraz wymiany doświadczeń związanych ze zdrowym odżywianiem.
Dzieci miały możliwość porozmawiać o swoich spostrzeżeniach i doświadczeniach zdobytych podczas realizacji projektu, a także spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczniowie chętnie grali w planszówki na rozłożonych kocach, spożywali drugie śniadanie na szkolnym zielonym terenie oraz uczestniczyli we wspólnych zabawach i aktywnościach.
Wyniki konkursu Moc w drugim śniadaniu przedstawiają się następująco:
🥇 I miejsce – Fabian z kl. 4d
🥈 II miejsce – Karolina z kl. 4e
🥉 III miejsce – Marika, Klara z kl. 4a, Monika z kl. 4bSerdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom, ich Rodzicom, wychowawczyniom oraz nauczycielom zaangażowanym we współorganizację projektu składamy podziękowania za aktywny udział, kreatywność i promowanie zdrowych nawyków żywieniowych.
Ewelina Kucharska
Wychowawczyni 4bZapraszamy do galerii zdjęć
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły