Wydarzenia klas 4-8

Wydarzenia klas 4-8

    • Moc w drugim śniadaniu - podsumowanie projektu
      • Moc w drugim śniadaniu - podsumowanie projektu

      • 13.06.2026 22:12
      • W ramach Dnia Pustej Klasy podsumowaliśmy dziś projekt realizowany w klasach czwartych Moc w drugim śniadaniu. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji oraz wymiany doświadczeń związanych ze zdrowym odżywianiem.
      • Dzieci miały możliwość porozmawiać o swoich spostrzeżeniach i doświadczeniach zdobytych podczas realizacji projektu, a także spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczniowie chętnie grali w planszówki na rozłożonych kocach, spożywali drugie śniadanie na szkolnym zielonym terenie oraz uczestniczyli we wspólnych zabawach i aktywnościach.

        Wyniki konkursu Moc w drugim śniadaniu przedstawiają się następująco:

        🥇 I miejsce – Fabian z kl. 4d
        🥈 II miejsce – Karolina z kl. 4e
        🥉 III miejsce – Marika, Klara z kl. 4a, Monika z kl. 4b

        Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczniom, ich Rodzicom, wychowawczyniom oraz nauczycielom zaangażowanym we współorganizację projektu składamy podziękowania za aktywny udział, kreatywność i promowanie zdrowych nawyków żywieniowych.

        Ewelina Kucharska
        Wychowawczyni 4b

        Zapraszamy do galerii zdjęć

      • Wróć do listy artykułów