• Finał prezentacji projektów edukacyjnych zrealizowanych pod hasłem „Wszystkie drogi prowadzą na Białołękę”

• 31.05.2022 06:36
      •  Piątek 13 maja nie był dla społeczności szkolnej dniem pechowym. Wręcz przeciwnie. Dużo się działo...
      • W naszej szkole odbył się długo oczekiwany finał prezentacji projektów edukacyjnych, które przez cały kwiecień realizowali pod kierunkiem nauczycieli uczniowie klas siódmych. Tematem przewodnim prac projektowych była dzielnica Białołęka. Powstały projekty humanistyczne, językowe, historyczny, artystyczne oraz  związane z przedmiotami ścisłymi. Grupy projektowe stworzyły między innymi piosenkę po angielsku, przewodnik po Białołęce, makietę ratusza dzielnicy Białołęka, legendę o powstaniu historii dzielnicy, grę w stylu escape room oraz egzemplarz wywiadów z mieszkańcami Białołęki. Niektóre grupy zadaniowe wykorzystały także narzędzia TIK, dzięki którym powstały prezentacje multimedialne oraz quiz kahoot. Galę uświetnił występ szkolnego chóru oraz spektakl, w którym wykorzystano prace projektowe.

Link do galerii

video-1652788035.mp4