• Pasowanie na Ucznia

• 16.10.2023 18:12
      • 13 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.
      • W tym dniu dzieci zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów SP 314. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, recytować, odpowiadać na pytania. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Iwonę Turowską. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Otrzymali pierwsze w swoim życiu legitymacje szkolne, a także upominki od dyrekcji i rodziców. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawicielka Rady Rodziców Pani Anna Woźniakowska oraz Zastępca Burmistrza m. st. Warszawy Pan Jan Mackiewicz. Skierowali do uczniów i rodziców ciepłe słowa wsparcia. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów.

Link do galerii

Sylwia Piekarska