• Projekt klasy 3c "Jakie tajemnice kryje moja dzielnica"

• 26.05.2023 08:21
      • To my uczniowie i uczennice klasy 3 c. Jesteśmy bardzo ciekawi świata, lubimy się uczyć i odkrywać najbliższą okolicę. I właśnie w naszej dzielnicy odkryliśmy wiele interesujących i wyjątkowych miejsc.
      • Przy pomocy naszych rodziców odwiedziliśmy 21 białołęckich kapliczek (a jest ich o wiele więcej). Szukaliśmy informacji o tych kapliczkach, a także zaprosiliśmy do szkoły Pana Bartka Włodkowskiego, który o Białołęce wie wszystko. To było niesamowite spotkanie.

Stworzyliśmy karty do gry Piotruś oraz memory, wzięliśmy udział w szkolnym konkursie rysunkowym dotyczącym kapliczek, opracowaliśmy grę terenową, a nawet nagraliśmy słuchowisko!

Podsumowaniem naszej pracy był udział w konkursie organizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Udało się ! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Warszawie!

Radości nie było końca. W imieniu całej klasy nasi przedstawiciele odebrali nagrody. Otrzymaliśmy wiele wartościowych książek, a główną nagrodą będzie wycieczka do Pałacu Kultury. Cieszymy się niezmiernie.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdybyśmy nie otrzymali wsparcia od dorosłych.

A zatem dziękujemy przede wszystkim naszym rodzicom, którzy pomogli nam odkrywać kapliczki oraz naszym paniom Justynie Kosińskiej, Ani Męcner oraz Emilii Wereniewicz-Ezeibe za inspiracje w tworzeniu naszego projektu.

Jakie tajemnice kryje moja dzielnica.mp4