• 22.04.2024 20:37
            • 20 kwietnia nasi szkolni wolontariusze wzięli udział w kolejnej akcji, której celem było posprzątanie terenów naszej dzielnicy w ramach akcji Sprzątanie Świata.
            • AKCJA ŻONKILE

• 17.04.2024 19:48
            • 19 kwietnia nasza szkoła weźmie udział w dwunastej edycji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.

• 03.04.2024 18:54
            • Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata. Sprzątaliśmy rejony Nowodworska/Mehoffera/Myśliborska/Ochorowicza.
            • KARTKA WIELKANOCNA

• 18.03.2024 19:07
            • Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie. Konkurs na najpiękniejszą kartkę został rozstrzygnięty, a wyniki zostały ogłoszone w dzienniku Librus.

• 17.03.2024 19:48
            • „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.