• Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Pisanka"

• 13.03.2019 00:47
      • Informacje nt konkursu
      • Dzielnicowy Konkurs Plastyczny

dla uczniów szkół podstawowych

klasy 0, I-III oraz IV-VIII

„NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA”

Osoby odpowiedzialne:  Joanna Cichocka, Justyna Kosińska

Cele konkursu:

• wspieranie rozwoju twórczości dzieci i młodzieży,
        • kultywowanie tradycji WIELKANOCNEJ
        • poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik  plastycznych,
        • zachęcanie do współpracy rodziców i opiekunów.

Regulamin konkursu:

Zainteresowani opiekunowie dzieci (nauczyciele, bibliotekarze, rodzice, opiekunowie zajęć pozalekcyjnych itp.) biorących udział w konkursie zachęcają dzieci do udziału w konkursie i wysyłają prace.

Termin składania prac upływa : 5 kwietnia 2019 r. r. (decyduje data wpłynięcia do naszej placówki). Prace można  przesłać lub dostarczyć na adres:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 314, 03-188 WARSZAWA UL.PORAJÓW 3  z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA

Prace należy wykonać dowolną techniką , dowolny format  i opisać  ( załącznik 1) DOKŁADNIE PRZYCZEPIĆ DO SWOJEJ PRACY!!!

zalacznik_1.docx

Prace dostarczamy do sekretariatu szkoły lub sali 38.

ZASADY KONKURSU:

• konkurs jest przeznaczony dla dzieci kl. 0, I-III oraz IV-VIII
        • przedmiotem konkursu jest wykonanie przy współpracy z rodzicami klasy 0-III natomiast klasy IV-VIII samodzielnie pisanki wielkanocnej
        • jedna osoba może być autorem jednej pracy,
        • posiedzenie Komisji Konkursowej odbędzie się 08.04.2019 r.
        • Komisja Konkursowa oceniać będzie: wykonanie, pomysł, oryginalność, kreatywność
        • wyniki konkursu wywieszone zostaną w pokoju nauczycielskim, wysłane mailowo do zgłoszonych szkół
        • konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach 0-III oraz IV-VIII
        • organizator nie zwraca prac, PISANKI przekazane zostaną na szkolny kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne (Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej oraz Adopcję na odległość)
        • zdjęcia prac umieszczone zostaną na stronie internetowej SKW
        • informacja o wręczeniu nagród zostanie wysłana do szkół mailowo

Nagrody zostaną dostarczone do szkół ( sekretariat ) w terminie 15-18 kwietnia 2019 r. do sekretariarów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!