• Konkurs „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

• 24.05.2017 20:06
      • Zapraszamy do udziału w VI Dzielnicowym Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”.
      • Konkurs adresowany jest do dzieci uczestniczących w zajęciach terapii logopedycznej w przedszkolach i szkołach na terenie dzielnicy Białołęka.

Celem konkursu jest umożliwienie wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym, szczególnie z trudnościami w mówieniu, prezentacji swoich umiejętności, talentów plastycznych. Konkurs jest dodatkową formą podnoszenia motywacji u dzieci do poprawnej artykulacji, wspierającą prawidłową wymowę.

Praca powinna zawierać rysunek przedstawiający ulubiony wiersz, który dziecko ćwiczą z logopedą.  Wykonanie dowolną techniką plastyczną, format pracy A4.

Termin nadsyłania prac: do 30 maja 2016 r.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie.

Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody!!!

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni 31.05.2017 r. podczas spotkania Dzielnicowej Grupy Wsparcia Zawodowego dla Logopedów Dzielnicy Białołęka. Finał konkursu odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 314 dnia 08 czerwca 2017r.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci, które uczestniczą w zajęciach logopedycznych.