• Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej dziewcząt, w kat. „dzieci”

• 28.09.2023 23:14
          • Dnia 26 września 2023r. nasza reprezentacja dziewcząt zwyciężyła fazę eliminacyjną w Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka w piłkę ręczną w kategorii „dzieci”.
          • Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 342 w hali sportowej BOS przy ul. Strumykowej 21.

Dziewczęta wygrały w fazie grupowej wszystkie mecze pokonując SP 31 z wynikiem 1:0, SP 368 z wynikiem 7:1, SP 366 z wynikiem 4:0. Tym samym awansowały z pierwszego miejsca do półfinałów, które odbyły się następnego dnia. Wszyscy mocno trzymaliśmy kciuki! Nasze zawodniczki oddały serce na boisku grając o każdy jego centymetr. Było to piękne widowisko sportowe rozegrane przez wszystkie szkoły w duchu fair play.

Reprezentacja SP 314 uplasowała się na IV miejscu. Niefortunnie poza podium ale mimo to, wynik był dla nas powodem do dumy i radości. Każdy mecz obfitował w nowe doświadczenie, które jest nieodłącznym elementem sportu. III m-ce zajęła SP 342, II m-ce SP 31 (drużyna, z którą wygraliśmy w fazie grupowej!). I m-ce należało do SP 344. Gratulujemy wszystkim, a p. I. Szymańskiej dziękujemy za wsparcie i opiekę podczas drugiego dnia turnieju!

Reprezentacja SP 314:

1. Martyna, kl.6b