• 314 - Szkoła Pełna Aktywności

• 28.09.2022 21:12
          • Drużyna składająca się z pięciu uczniów klasy 5a reprezentowała swoją klasę i szkołę podczas inicjatywy mającej na celu popularyzację aktywności wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Zawody w ramach ogólnopolskiego projektu Szkoła Pełna Aktywności odbyły się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego dnia 28 września bieżącego roku.

• Dzięki tej przygodzie uczniowie mieli okazję spędzić wyjątkowy dzień na sportowo. Kilka godzin wspólnej zabawy obfitowało w konkurencje szybkościowe - bieg wahadłowy, podczas którego zdobyliśmy maksymalną ilość punktów, celnościowe - rzuty do kosza na czas, sprawnościowe - tor przeszkód, siłowe - ergometr wioślarski, razem przepłynęliśmy niecały kilometr oraz konkurencje lekkoatletyczne m.in pchnięcie kulą, a także golf. Nie zabrakło również zadań zespołowych, podczas których drużyna miała zadanie ustawić mnóstwo pudełek kartonowych w wieżę oraz zagadek sportowych. Za każdą konkurencje, a było ich dziesięć drużyna otrzymywała punkty. Zdobyliśmy łącznie 216 punktów, przy czym warto zaznaczyć, że rywalizowaliśmy z klasami szóstymi.

Reprezentacja szkolna:

1. Rita Karasek
            2. Agata Rogowska
            3. Kacper Satała
            4. Konrad Burzyński
            5. Tymon Stępień

Trener: Ewelina Kucharska

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji w poniższym linku:

Link do videorelacji