•  DOJRZAŁOŚĆ SZKOLNA

Rekrutacja do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo,
          5 marca 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych.
          Harmonogram oraz kryteria naboru dostępne są na stronie Biura Edukacji

Rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

W związku z rekrutacją informujemy o zmianie obwodów szkół
          Nowy rejon SP314 obejmie następujące ulice: ul. J. Antalla; ul. Atutowa; ul. Gębicka; ul. V. van Gogha; ul. Kościeszów; ul. Leliwitów; ul. Modlińska (nry nieparzyste od 151 do 195); ul. Nagodziców; ul. Pałuków; ul. P. Picassa; ul. Porajów; ul. Szczęśliwa; ul. Śreniawitów; ul. W. Świętosławskiego (nry parzyste); ul. E. Wittiga.
          Nowe rejony szkół podstawowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

Prezentacja 314

Drodzy Rodzice,
          w odpowiedzi na pojawiające się pytania związane z klasą pierwszą, przesyłamy Państwu kilka niezbędnych informacji 😊

Podręczniki
          Podręczniki i zeszyty ćwiczeń przygotuje wychowawca przy współpracy z panią w bibliotece szkolnej.

Świetlica szkolna
          Czynna jest od godziny 6:30 do 18:00. Świetlica dla uczniów  klas I znajduje się w rękawie, w sali nr 39. Warunkiem przyjęcia ucznia do świetlicy jest prawidłowo wypełniona karta zgłoszenia, która znajduje się na stronie szkoły w zakładce ŚWIETLICA.

Link do zakładki "Świetlica"

Stołówka
          Obiady są wydawane codziennie według ustalonego harmonogramu. Uczniowie klas I chodzą na obiad z wychowawcą lub nauczycielem świetlicy. Link do zgłoszenia dziecka na obiad znajduje się na stronie szkoły w zakładce STOŁÓWKA.

Link do zakładki "Stołówka"