• Gabrysia Lasota wrzesień - 2021

• 19.09.2021 15:20
          • Szkolna Galeria Autorska zaprasza na indywidualną wystawę rysunków Gabrysi Lasoty z klasy 7a.
          • Od kilku dni na korytarzu holu głównego szkoły możemy oglądać niesamowicie kolorowe, radosne i energetyzujące prace Gabrysi Lasoty. Są to rysunki wzorowane na znanych postaciach ze świata Minectafta, Anime i różnych innych kreskówkach. Gabrysia kocha rysowanie i nie rozstaje się ze swoim szkicownikiem. Jak wspomina już od najmłodszych lat lubiła tworzyć prace dla swoich najbliższych. Inspiracją dla niej była też koleżanka, której prace zobaczyła pewnego dnia i tak zaczęła się przygoda z kreskówkami. Dziś my możemy podziwiać jej prace. Po ilości osób zatrzymujących się przy wystawie wnioskuję, że teraz Ona jest inspiracją dla innych. Powodzenia Gabrysiu!

Link do galerii

Agnieszka Pojedyńska