• DNI INTEGRACJI STWÓRZ Z NAMI POCIĄG ŻYCZLIWOŚCI

• 23.03.2021 22:22
          • „ Pociąg życzliwości”

Jego celem jest promocja życzliwości i zachęcanie do czynienia dobra na różnych płaszczyznach. Wzbudzenia w ludziach pozytywnych emocji, zachęcenia do dialogu, a także wyrażanie protestu przeciwko nienawiści i braku tolerancji.
          • Zachęcamy do udziału wszystkich - uczniów, rodziców, pracowników szkoły. Wystarczy, że zaangażujesz siebie i swoich bliskich do wykonania zdjęcia, które przedstawia „serce” z dłoni; rąk; palców.

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Zdjęcia prosimy wysłać do 10.04.2020r.  na adres mailowy klaudia.pasiecznik@sp314.pl

Przesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

„Pamiętajmy, że „uprzejmość jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi!”.

Nauczyciele wspomagający SP 314