Integracja
Dni Integracji w naszej szkole! ☀️
- 17.06.2026 14:35
- W czerwcu w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dni Integracji. To wyjątkowe wydarzenie obfitowało w mnóstwo radości, uśmiechu oraz wspólnej zabawy, a piękna, słoneczna pogoda idealnie sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu. W ramach obchodów wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w wielu różnorodnych działaniach, które promowały współpracę i wzajemny szacunek.
Na szkolnym dziedzińcu i boisku na dzieci czekało mnóstwo atrakcji ruchowych. Uczniowie chętnie brali udział w plenerowych zajęciach jogi prowadzonych przez Panią Sylwię, a także sprawdzali swoją zręczność podczas ćwiczeń z hula-hop i skakankami. Niezwykle ważnym i widowiskowym momentem było zaangażowanie społeczności szkolnej we wspólne stworzenie na boisku ogromnego, kolorowego napisu „Jesteśmy RÓŻNI, ale RAZEM”, który stał się pięknym symbolem tego wydarzenia.
Mnóstwo emocji dostarczyły również dedykowane turnieje i wyzwania twórcze. Klasy I-III, mogły zmierzyć się w sportowej Olimpiadzie Integracyjnej, gdzie liczył się przede wszystkim duch fair play i wzajemne wsparcie. Niezawodne wufistki- Pani Iza oraz Pani Ewa jak zawsze stanęły na wysokości zadania! Zwieńczeniem całego święta był z kolei wspólny plakat „Narysuj siebie”, na którym każdy uczestnik mógł zobrazować swoją własną podobiznę, tworząc unikalną galerię naszych uczniów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas. Pokazaliśmy, że tworzymy jedną, zgraną społeczność.
Do zobaczenia za rok

Zapraszamy do galerii zdjęć
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
