• Tarchomińska wiosna ekologiczna w klasach I - III

• 21.05.2022 21:22
        • W ramach Tarchomińskiej Wiosny Ekologicznej na poziomie klas I-III zostały przeprowadzone liczne działania promujące tematykę ekologiczną.

• W tych dniach w naszej szkole dominowały tematy związane z ekologią. Towarzyszył nam zielony kolor, tworzyliśmy ekologiczne zabawki i instrumenty muzyczne, a dzieci mogły zaprezentować się w nakryciach głowy z papieru. Uczyliśmy  się piosenki pt. „Zielony dom”, słuchaliśmy ekologicznego koncertu. Podczas zajęć informatycznych był realizowany  projekt edukacyjny EkoEsperymentarium. Jedna z klas odbyła spacer przyrodniczy nad Wisłą z przewodnikiem.

Edukacja ekologiczna dzieci powinna być świadomą i zamierzoną działalnością, którą realizujemy w naszej szkole.

Link do galerii

Justyna Kosińska