• ZAIWESTUJ W NASZĄ PLANETĘ! , DNI ZIEMI  TARCHOMIŃSKA WIOSNA EKOLOGICZNA
        • ZAIWESTUJ W NASZĄ PLANETĘ! , DNI ZIEMI TARCHOMIŃSKA WIOSNA EKOLOGICZNA

• 08.05.2022 20:28
        • Dni Ziemi oraz Tarchomińska Wiosna Ekologiczna  w tym roku obchodziliśmy  pod hasłem „ Zainwestuj w Naszą Planetę”
          Klasy 4-8 aktywnie wzięły udział w propagowanie  ekologicznych treści , mięli okazję na lekcjach przyrody, lekcjach wychowawczych, wspólnych pogadankach zatrzymać się i pochylić nad sprawami naszej planety Ziemi.

• Uczniowie klas czwartych przygotowywali plakaty” ZIEMIA jest w NASZYCH RĘKACH” , klasy piąte przygotowywały listy, wiersze, rymy odezwy do Ziemi pt” INWESTUJĘ i OBIECUJĘ ZIEMIO” klasy 6  przygotowywały sketchnotki oraz komiksy o haśle” ARANŻUJĘ RATUJĘ CIĘ ZIEMIO” klasy 7-8 przygotowały filmiki pt” Wiem ,co czujesz, rozumiem ,czego potrzebujesz”
          Efekty pracy klas naszych uczniów można było podziwiać na naszych szkolnych korytarzach.
          Dla klas piątych został przeprowadzony konkurs wiedzy biologiczno-ekologiczno geograficzny w formie interaktywnej Kahoot.
          DZIĘKUJĘMY Za ZAANGAŻOWANIE!!

DNI_ZIEMI_ZAINWESTUJ_W_NASZa_PLANETE__(1).mp4