• Święto Szkoły, Dzień Ziemi - 22.04.2021r.

• 03.05.2021 21:54
        • Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne. Dzień ten jest szczególny dla wszystkich tych, którym bliska jest natura i ochrona środowiska przyrodniczego.
        • Dla naszej społeczności szkolnej to wyjątkowy dzień. To Święto Naszej Szkoły! Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”. Uczniowie poszczególnych klas wykazali duże zaangażowanie w różnorodne działania, aby uczcić ten dzień. Na lekcjach wychowawczych uczniom został przedstawiony materiał dotyczący Dnia Ziemi.

Klasy 4 na lekcjach przyrody zgłębiały tematykę form ochrony przyrody w Polsce, tworząc w zespołach prezentacje o Parkach Narodowych. Chętni uczniowie wykazali inicjatywę i stworzyli plakaty w programie canva.  Znaleźli się też uczniowie, którzy wyszli z domów, aby posprzątać okoliczne tereny. Klasy 5 wzięły udział w konkursie fotograficznym. Klasy 6 i 7 wykonały plakaty pt. „Przywróć naszą Ziemię”, natomiast klasy 8 wykonały krzyżówki o tematyce ekologicznej. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii prac.

Zespół Przyrodniczy