• II edycja dzielnicowego konkursu filmowego ”Wypromuj siebie”

• 27.03.2017 16:25
          • Zespół ds. Doradztwa Zawodowego SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi zaprasza uczniów klas 4-6 ze szkół podstawowych na terenie Białołęki do udziału w II edycji Dzielnicowego Konkursu Filmowego „Wypromuj siebie”.
          • Honorowy patronat nad konkursem objęła Burmistrz Dzielnicy Białołęka – Pani Ilona Soja-Kozłowska. Celem konkursu jest:

• Doskonalenie umiejętności rozpoznawania mocnych stron
            • Kształtowanie umiejętności trafnego wykorzystywania swojego potencjału w autoprezentacji
            • Zachęcanie uczniów do odważnego wyrażania siebie
            • Budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby
            • Zachęcanie uczniów do wykorzystania nowoczesnych urządzeń multimedialnych

Uczestnicy mają nakręcić film, w którym prezentować będą swoje mocne strony, pozytywne cechy osobowości, zalety wskazujące na ich indywidualność i wyjątkowość. W konkursie mogą wziąć udział prezentacje stworzone przez jednego ucznia lub przez grupę uczniów stanowiących zespół ( maksymalnie 4 osoby). Udział w konkursie „Wypromuj siebie” to doskonała okazja do pokazania siebie od jak najlepszej strony, przy wykorzystaniu urządzeń multimedialnych. Prace konkursowe zgłaszać można do 08.05.2017r. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Bądź bohaterem swojego filmu!!! Wypromuj siebie!!!