• AKCJA ŻONKILE

• 19 kwietnia nasza szkoła weźmie udział w dwunastej edycji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
          • Bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie poradnictwa edukacyjno-zawodowego

• Poradnia
            Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21

ul. Marywilska 44 / gabinet 5/
            ul. Ostródzka 144 / gabinet 4 i gabinet 11/

ZAPRASZA

na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie poradnictwa edukacyjno-zawodowego w formie:

· rozmowy doradczej;

· określenia predyspozycji zawodowych (ankiety, testy);

· planowania kariery szkolno-zawodowej;

· opracowywania indywidualnego planu działania w zakresie dalszej edukacji i wyboru zawodu;

· oferty szkół średnich i wyższych.

Dyżury 3 doradców zawodowych :

Poniedziałek - 14.00 - 19.00 - ul. Marywilska 44

Wtorek - 15.00 - 19.00 - ul. Ostródzka 144

Wtorek - 15.00 - 19.00 - ul. Marywilska 44

Środa - 13.00 - 18.00 - ul. Marywilska 44

Środa - 13.00 - 19.00 - ul. Ostródzka 144

Czwartek - 09.00 - 14.00 - ul. Marywilska 44

Piątek - 12.00 - 18.00 - ul. Marywilska 44

Sobota - 08.00 - 13.00 - ul. Marywilska 44

Zapisy przez sekretariat / 22/ 814 10 61 do 62

• Konkurs plastyczno-techniczny "Niepełnosprawni sportowcy"

• Zespół wspomagający zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Niepełnosprawni sportowcy".

Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej o tematyce: „Niepełnosprawni sporotwcy”. Czekamy na ciekawe wzory, kolory i techniki wykonania pracy 🙂

• WARSZTATY WIELKANOCNE

• Uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach wielkanocnych. Na warsztatach uczniowie pracowali na naturalnych wydmuszkach kurzych jaj.
        • SPRZĄTANIE ŚWIATA

• Wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata. Sprzątaliśmy rejony Nowodworska/Mehoffera/Myśliborska/Ochorowicza.
          • Życzenia

• Wszystkim, którym nasza szkoła jest bliska, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy dużo spokoju, radości, zdrowia.
            Niech to będzie wyjątkowy czas nadziei i dobra.

• Dzień Wody w kl. I - III

• 22 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Święto to zostało ustanowione w celu podniesienia świadomości, jak wielką rolę odgrywa woda i jak ogromne zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

• Światowy Dzień Poezji

• Wraz z nadejściem wiosny 21 marca obchodzimy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Światowy Dzień Poezji. Nasza społeczność szkolna przez dwa dni twórczo i aktywnie celebrowała to święto.

• 21 marca Światowy Dzień Poezji w naszej bibliotece

• Wraz z nadejściem wiosny21 marca obchodzimy ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku Światowy Dzień Poezji. Nasza szkolna biblioteka również obchodziła święto poezji. Z tej okazji pojawiła się wystawa tomików poetyckich polskich poetów „Wiosną poezja rozkwita”.
          • OGÓLNOPOLSKI SZACHOWY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

• Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie na najciekawszą pracę literacką lub plastyczną o tematyce szachowej i nawiązującej do symboliki lokalnej. Konkurs ma charakter ogólnopolski, z kategorią warszawską. Realizowany jest w ramach projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”.

Dwie części konkursowe, do wyboru:

- część literacka
                 - część plastyczna

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, uczestniczący w prowadzonych w szkole zajęciach szachowych, w tym dotychczasowi i obecni uczestnicy projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”.

Grupy konkursowe:

1. klasy I-III szkół podstawowych,
                2. klasy IV-VI szkół podstawowych,
                3. klasy VII-VIII szkół podstawowych.

Regulamin oraz niezbędne oświadczenia w załącznikach poniżej. Prace składamy do P. Anny Oreckiej oraz P. Wiktorii Waleckiej (s.36/37) do 10 kwietnia 2024r.

Do pracy proszę dołączyć karteczkę z danymi osobowymi wykonawcy:
            imieniem, nazwiskiem oraz klasą oraz wypełnione oświadczenie rodzica.

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka
            - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

- Zal._2_RODO_Kaluzula_informacyjna_zgoda_

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.