• Zadźwięczał dzwoneczek na pięknej choince,
            Przywołał kolędę, by cudnie zabrzmiała.
            Poruszył świat cały wesołym śpiewem
            Rozświetlił na chwilkę, by serca ogrzała…

• Dzielnicowy Konkurs Recytatorski „Poezja Doroty Gellner”

• 11 grudnia 2023 r. odbył się Dzielnicowy Konkurs Recytatorski „Poezja Doroty Gellner” pod honorowym patronatem Burmistrza dzielnicy Białołęka.

Uczennica Ewa R. z kl. 2b otrzymała laureata konkursu recytatorskiego na poziomie klas drugich.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Wszyscy odnieśliśmy wielki sukces :) Udało się zebrać 4700 zł.

• Ile sekretów kryje złotówka?

• Uczniowie i rodzice klasy 1c tworzą projekt edukacyjny z okazji 100. rocznicy uchwalenia złotego walutą narodową. Organizatorami przedsięwzięcia są Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń i Muzeum Warszawy.
        • Spotkanie rodzin ukraińskich

• W piątek 15 grudnia br. rodziny ukraińskie dzieci uczęszczających do naszej szkoły miały okazje do nawiązania bliższych relacji, spędzenia wspólnie czasu w świątecznej atmosferze.
        • 7c w Domu Zagadek

• W środę 13 grudnia br. klasa 7c wybrała się na wycieczkę do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek: Zagadka, Paassword, Polana w Domu Zagadek.
        • Tydzień zimowy

• Zima, zima, zima...może być radosna, nawet gdy mróz daje mocno w kość. Miniony tydzień w naszej szkole obfitował w wiele małych i dużych radości.
        •  KONKURS DZIELNICOWY
          • KONKURS DZIELNICOWY

• W listopadzie w naszej dzielnicy odbył się konkurs literacko - ortograficzny. Zadaniem uczniów było ułożyć wiersz lub rymowankę zawierające wyrazy z trudnościami ortograficznymi.
        • W podniebną przygodę z Kajkiem i Kokoszem

• Od tysiącleci ludzkość marzyła o lataniu. Historia pokazuje wielu genialnych konstruktorów, którzy tworzyli projekty machin latających, między innymi Leonardo da Vinci. Uczniowie klasy 4b i 4c podczas cyklu lekcji poświęconemu komiksowi pt. „Kajko i Kokosz.
        • Sukcesy sportowe naszych uczniów

• W dniach 9-10 grudnia br. nasi uczniowie: Rita Karasek kl. 6a i Bartosz Borsuk kl.7c, reprezentowali 🇵🇱 Polskę na międzynarodowych zawodach w Karate Kyokushin o Puchar Europy w Budapeszcie.
        • Mikołajki w teatrze

• Mikołajki to wyjątkowy czas dla uczniów klasy 1c i 1d, którzy obejrzeli w Teatrze Guliwer spektakl pt. „ Gwiazdeczka”.
        • Mikołajki na sportowo

• W naszej szkole w mikołajkowej atmosferze, przy nucie świątecznej muzyki uczniowie edukacji wczesnoszkolnej aktywnie spędzali czas podczas lekcji. Było mnóstwo sportowych ćwiczeń połączonych z zagadkami świątecznymi.
        • Mikołajki w bibliotece

• Mikołajki to jeden z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Biblioteka szkolna również włączyła się w te radosne obchody, gdzie gościliśmy przez cały dzień Mikołaja a odpowiedni wystrój i dekoracje tworzyły radosny, świąteczny klimat.
        • Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w koszykówce

• Reprezentacja chłopców kl. 4-6, szóstego grudnia zamiast szukać w szkole Mikołaja dzielnie walczyła w fazie eliminacji podczas zawodów sportowych o Mistrzostwo Dzielnicy Białołęka w koszykówkę, które odbyły się w hali BOS przy Szkole Podstawowej nr 344.