• 6c i 7d aktywnie i na wesoło

• Dnia 21 października br. klasy 6c i 7d wybrały Pole Biwakowe ChillZone – miejsce, w którym aktywność fizyczna połączona była z nutką niespiesznego odpoczynku w cieniu drzew przy pięknym słońcu. Pogoda nam dopisała, był ciepły, jesienny dzień...
        • Pola Nadziei SP 314

• Uczniowie naszej szkoły i wolontariusze zasadzili żonkile, które na wiosnę zostaną rozdane rodzicom i uczniom za symboliczny datek, przeznaczony na działalność Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej.
        • Europejski Dzień Języków

• Europejski Dzień Języków w naszej szkole 26 września, już po raz kolejny, obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas 4-8 przygotowali plakaty obrazujące poszczególne języki.
          • Hospicjum Domowe

• W ramach corocznej akcji na rzecz Hospicjum Domowego, wolontariusze będą zbierali do puszek dobrowolne datki na rzecz hospicjum.
        • Europejski Dzień Sportu Szkolnego

• Europejski Dzień Sportu Szkolnego to międzynarodowe święto ruchu w szkołach, będące częścią Europejskiego Tygodnia Sportu – kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (bądź aktywny). Ideą ESSD - jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród uczniów. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2015 roku w ostatni piątek września na terenie całej Europy, a także kilku krajów Azji, Afryki i Ameryki Południowej. W tym roku do wydarzenia w Polsce zgłosiło się niemal 1000 placówek! W tym nasz 314 –stka!

• Europejski Tydzień Sportu - Aktywna Przerwa

• W ubiegłym tygodniu [23-30.09.2022r.] nasza szkoła wzięła udział w Europejskim Tygodniu Sportu. Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej promująca sport i aktywność fizyczną w całej Europie.