• DZIEŃ BEZPŁATNYCH DIAGNOZ LOGOPEDYCZNYCH

•

Szkoła Podstawowa nr 314 współpracuje z Polskim Związkiem Logopedów poprzez organizowanie corocznych edycji Ogólnopolskiej Akcji Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych w ramach Europejskiego Dnia Logopedy.

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych (DBDL) odbywa się co roku w wybranych placówkach,  gabinetach logopedycznych na terenie całej Polski. Akcja jest adresowana do wszystkich zainteresowanych – zarówno do rodziców niemowląt, którzy chcą zadbać o prawidłowy rozwój dziecka, jak i do rodziców dzieci starszych, których wymowa budzi niepokój.

Celem Akcji DBDL jest:

• ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy;

• rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji, informacji i diagnozy;

• pomoc osobom zainteresowanym w rozwiązywaniu problemów z komunikacja słowną;

Więcej na ten temat można się dowiedzieć na stronie internetowej Polskiego Związku Logopedów:

www.logopeda.org.pl

Wszystkich zainteresowanych akcją "Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych"
          prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty.